appointment
 

top
 

couponCzyste powietrze to zdrowie

Wybierz skuteczną metodę dezynfekcji klimatyzacji w Twoim aucie.


 
Przynajmniej raz w roku należy wykonać serwis i czyszczenie klimatyzacji w samochodzie. Dzięki temu będziesz oddychać czystym powietrzem, wolnym od pyłów, bakterii, pleśni i innych groźnych drobnoustrojów. Zapytaj eksperta serwisowego u dealera o skuteczną metodę dezynfekcji klimatyzacji w Twoim aucie.
DEZYNFEKCJA KABINY ZA 77zł
Oferowana usługa dezynfekcji obejmuje odświeżenie i oczyszczenie z mikroorganizmów powietrza we wnętrzu kabiny samochodu za pomocą oryginalnego preparatu zalecanego przez markę . Preparat szybko i skutecznie usuwa przykre zapachy z wnętrza samochodu, pozwala utrzymać optymalne parametry układu klimatyzacji i ogrzewania. Lekko perfumuje kabinę, pozostawiając w niej przyjemny i świeży aromat.
SERWIS KLIMATYZACJI JUŻ OD 149zł*
Oferowana usługa obejmuje podłączenie do stacji, sprawdzenie szczelności układu i ilości czynnika, kontrolę paska napędowego sprężarki i ewentualną operację uzupełnienia czynnika (*koszt czynnika doliczany jest dodatkowo).
 

FILTRY (wszystkie rodzaje)
KLOCKI HAMULCOWE
TARCZE HAMULCOWE
WYCIERACZKI
AKCESORIA
PROMOCJA!

Rabat na części
do 20%


Rabat na montaż
do 15%

 
Oferta promocyjna na części i usługi serwisowe jest ważna do 30.06.2023r. Szczegóły oferty oraz lista produktów i usług objętych promocją znajdują się u dealerów FCA.
Gama Eurorepar to części zamienne do modeli różnych marek, przeznaczona głównie do samochodów 3-letnich i starszych.
Przedstawione zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy.